Afspraak maken

Patiënt:

Verwijzers:

 

Afspraak maken met een arts

Een afspraak maken met een arts kan via de verschillende poliklinieken met kankerraadplegingen. De consultaties vinden altijd plaats in de poliklinieken.

Bekijk hier of een arts geconventioneerd is en dus de riziv-tarieven volgt

Afspraak maken met een andere zorgverlener

​U kunt ook een afspraak maken met een verpleegkundig consulent of specialist, psycholoog, onco-diëtist of sociaal werker. Elke dienst die kankerpatiënten behandelt, heeft een eigen team.

Borstkliniek

​Verpleegkundig specialist:​Elsie Decoene, tel. 09 332 46 03, borstkliniek@uzgent.be
​Verpleegkundig consulenten:​Marleen De Block, tel. 09 332 65 29, borstkliniek@uzgent.be

Babette Van den Bergen, tel. 09 332 03 64
 babette.vandenbergen@uzgent.be
​Psychologen:​Sara Cornelis, tel. 09 332 21 43, sara.cornelis@uzgent.be
​Ingrid Jacobs, tel. 09 332 54 08, ingrid.jacobs@uzgent.be

Tessa Vandemoortele, tel. 09 332 09 91
tessa.vandemoortele@uzgent.be
​Onco-diëtiste:​Eline Hebbelinck, tel. 09 332 19 95, eline.hebbelinck@uzgent.be
​Louise Sarrazyn, tel. 09 332 19 95, dieetonco@uzgent.be
​Sociaal werker: ​Lieve De Mesel, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Christine François, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Ann Segers, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be

Bottumoren en wekedelentumoren (sarcomen)

​Verpleegkundig specialist:​Michiel Daem, tel. 09 332 04 04, michiel.daem@uzgent.be
​Verpleegkundig consulente:


Poliverpleegkundigen: 
Brigitte Beque, tel. 09 332 01 41, botenwekedelentumoren@uzgent.be

Githa Gillis, tel. 09 332 58 38
Goedele Ronse, tel. 09 332 47 08
botenwekedelentumoren@uzgent.be
​Psychologe:​Anneleen Raes, tel. 09 332 03 85, anneleen.raes@uzgent.be

Nathalie Vandecasteele, tel. 09 332 03 85
nathalie.vandecasteele@uzgent.be
​Onco-diëtiste:​tel. 09 332 55 25, dieetonco@uzgent.be
​Sociaal werker:​Justien Duchi, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be


Endocrinologische oncologie 

​Verpleegkundig consulenten:​tel. 09 332 55 25, secretariaat.zog@uzgent.be
​Psychologen:​Frauke De Ketelbutter, tel. 09 332 03 84, frauke.deketelbutter@uzgent.be
​Katrien De Wagter, tel. 09 332 64 44, katrien.dewagter@uzgent.be

Esther Van De Velde, tel. 09 332 02 91
esther.vandevelde@uzgent.be
​Onco-diëtiste:​tel. 09 332 55 25, dieetonco@uzgent.be
​Sociaal werker:​Wim Moreels, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be

 

Gynaecologische oncologie 

​Verpleegkundig specialist:​Elsie Decoene, tel. 09 332 46 03, elsie.decoene@uzgent.be
​Verpleegkundig consulente:​Katrien Devalez, tel. 09 332 09 97, katrien.devalez@uzgent.be
​Psychologen:​Sara Cornelis, tel. 09 332 21 43, sara.cornelis@uzgent.be
Ingrid Jacobs, tel. 09 332 54 08, ingrid.jacobs@uzgent.be

Elien Storms, tel. 09 332 18 80
elien.storms@uzgent.be
​Onco-diëtiste:​Eline Hebbelinck, tel. 09 332 19 95, eline.hebbelinck@uzgent.be
​Louise Sarrazyn, tel. 09 332 19 95, dieetonco@uzgent.be
​Sociaal werker:​Lieve De Mesel, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Evy Devlaminck, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Christine François, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be
Ann Segers, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be

 

Hematologische oncologie

​Verpleegkundig specialist:​Marijke Quaghebeur, tel. 09 332 04 18, marijke.quaghebeur@uzgent.be
​Verpleegkundig consulenten: ​Johan De Munter, tel. 09 332 19 44, johan.demunter@uzgent.be
​Sofie De Wilde, tel. 09 332 14 90, sofie.dewilde@uzgent.be
​Psychologen:​Barbara Casteels, tel. 09 332 94 24, barbara.casteels@uzgent.be
​Nathan Vermeulen, tel. 09 332 03 60, 
nathan.vermeulen@uzgent.be
​Onco-diëtiste:​Marina Reygaerts, tel. 09 332 19 94, marina.reygaerts@uzgent.be
​Sociaal werker:​Annelies De Pauw, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Justien Duchi, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Kristina Jouret, tel. 09 332 41 45, socialdienstpatienten@uzgent.be
​Wim Moreels, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be

 

Hoofd- en halstumoren

​Verpleegkundig consulenten: ​Annelies De Prins, tel. 09 332 03 67, vpc.hoofdhals@uzgent.be

Jaimie Saelens, tel. 09 332 03 67,
vpc.hoofdhals@uzgent.be
​Psychologen:​Katrien De Wagter, tel. 09 332 64 44, katrien.dewagter@uzgent.be

Esther Van De Velde, tel. 09 332 02 91
esther.vandevelde@uzgent.be
​Onco-diëtiste:​Eline Hebbelinck, tel. 09 332 19 95, eline.hebbelinck@uzgent.be
​Louise Sarrazyn, tel. 09 332 19 95, dieetonco@uzgent.be
​Sociaal werker: ​Lieve De Mesel, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Evy Devlaminck, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be

 

Kinderoncologie

​Verpleegkundig specialist: ​Veronique Van De Velde, tel. 09 332 16 50
​Verpleegkundig consulenten:​Elsie Willems, tel. 09 332 16 51
​Ingrid Van den Bossche, tel. 09 332 16 52
​Sophie Van Lancker, tel. 09 332 64 65
​Psychologen:​Geertrui Berghmans, tel. 09 332 20 24, geertrui.berghmans@uzgent.be
​An Bosmans, tel. 09 332 33 76, an.bosmans@uzgent.be
​Patricia De Vos, tel. 09 332 57 45, patricia.devos@uzgent.be
​Ann Morez, tel. 09 332 64 61, ann.morez@uzgent.be
​Nathalie Nolf, tel. 09 332 24 63, nathalie.nolf@uzgent.be
​Onco diëtiste:​Femke Maes, tel. 09 332 14 15, femke.maes@uzgent.be
​Sociaal werker: ​Anneleen Cabie, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Nathalie Lasseel, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be

 

Maag-, darm- en leveroncologie

​Verpleegkundig consulenten:​Lore Hoof, tel. 09 332 09 11, lore.hoof@uzgent.be
​Marianne Martens, tel. 09 332 09 13, vpc.digestieve@uzgent.be
​Verpleegkundig specialist:Eva Pape, tel. 09 332 19 33
eva.pape@uzgent.be
​Psychologen:​An Lievrouw, tel. 09 332 01 98, an.lievrouw@uzgent.be
​Elien Storms, tel. 09 332 18 80 
elien.storms@uzgent.be
​Onco-diëtiste: ​Stefanie Mortier, tel. 09 332 19 93, stefanie.mortier@uzgent.be
​Sociaal werker:​Miriam Decoen, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Steffi De Raeve, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Filip Standaard, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Veerle Weyne, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be

 

Melanomen en huidtumoren

​Verpleegkundig specialist:​Michiel Daem, tel. 09 332 04 04, michiel.daem@uzgent.be
​Verpleegkundig consulente: ​An Bosschaert, tel. 09 332 05 35, an.bosschaert@uzgent.be
​Psychologe:​Anneleen Raes, tel. 09 332 03 85, anneleen.raes@uzgent.be

Nathalie Vandecasteele, tel. 09 332 03 85
nathalie.vandecasteele@uzgent.be
​Onco-diëtiste:​tel. 09 332 55 25, dieetonco@uzgent.be
​Sociaal werker: ​Ann Segers, tel. 09 332 41 44, socialedienstpatienten@uzgent.be

 

Neurochirurgie 

​Verpleegkundig consulenten:​tel. 09 332 55 25, secretariaat.zog@uzgent.be
​Psychologe: ​Katrien De Wagter, tel. 09 332 64 44, katrien.dewagter@uzgent.be

Esther Van De Velde, tel. 09 332 02 91
esther.vandevelde@uzgent.be
​Onco-diëtiste:​tel. 09 332 55 25, dieetonco@uzgent.be
​Sociaal werker: ​Sarra El Ghraibi, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be

 

Thoracale oncologie 

​Verpleegkundig consulenten:​Brigitte Beque, tel. 09 332 07 99, vpc.thoracale@uzgent.be
​Chris Biebuyck, tel. 09 332 05 26, vpc.thoracale@uzgent.be
​Psychologe​Frauke De Ketelbutter, tel. 09 332 03 84, frauke.deketelbutter@uzgent.be
​Onco-diëtiste:​Marina Reygaerts, tel. 09 332 19 94, marina.reygaerts@uzgent.be
​Sociaal werker:​Justien Duchi, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be
​Lydia Wille, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be

 

Urologische oncologie 

​Verpleegkundig specialist:​Ronny Pieters, tel. 09 332 88 88, ronny.pieters@uzgent.be
​Verpleegkundig consulenten:​Carine Peltyn, tel. 09 332 04 16, vpc.urologie@uzgent.be
​Maaike Van den Eeckhout, tel. 09 332 11 79, vpc.urologie@uzgent.be
​Psychologen:​Frauke De Ketelbutter, tel. 09 332 03 84, frauke.deketelbutter@uzgent.be
​Anneleen Raes, tel. 09 332 03 85, anneleen.raes@uzgent.be
Nathalie Vandecasteele, tel. 09 332 03 85
nathalie.vandecasteele@uzgent.be
​Onco-diëtiste:​Stefanie Mortier, tel. 09 332 19 93, stefanie.mortier@uzgent.be
​Sociaal werker: ​Lieve De Mesel, tel. 09 332 41 45, socialedienstpatienten@uzgent.be

 

Voor zorgverleners: MOC aanvragen / patiënt aanmelden 

Wil u een tweede advies, dan kan u uw patiënt op de respectievelijke MOC's (Multidisciplinair Oncologisch Consult) laten bespreken. U kan uw patiënt verwijzen voor verdere uitwerking of behandeling.

De inhoud van deze pagina werd samengesteld door de betrokken dienst(en). Laatste update: 25-4-2019 10:36.