​Team Parodontologie, implantaten en prothesen

Afdelingshoofd

Prof. dr. Hugo De Bruyn

Afspraak maken

Tel.: 09 332 40 51

Parodontologie

​NaamFunctie​​Contactgegevens
​Prof. dr. Hugo De BruynHoogleraar09 332 40 17​
hugo.debruyn@ugent.be
​Prof. dr. Jan CosynHoogleraar09 332 40 17​
jan.cosyn@ugent.be
Dr. ​Aryan Eghbali​Docent
​Dr. Stijn VervaekeDoctor-assistentstijn.vervaeke@ugent.be
Dr. Véronique ChristiaensResidentvchristi.christiaens@ugent.be
​Guillaume De Moyer​Wetenschappeljk medewerkerguillaume.demoyer@ugent.be
​Hilde De Vree​Assistent​hilde.devree@ugent.be
​Ron Doornewaard​Wetenschappelijk medewerker ​ron.doornewaard@ugent.be
​Drs. Maarten Glibert​Wetenschappelijk medewerkermaarten.glibert@ugent.be
​Sabine LamoralAssistent​
Stefan Matthijs​Assistent
Drs. ​Eric ThevissenAssistent​ eric.thevissen@ugent.be
Drs. Simon Windael​Wetenschappelijk medewerkersimon.windael@ugent.be

 

Implantologie

Naam​​Functie​Contactgegevens
Prof. dr. Hugo De Bruyn​Hoogleraar​09 332 40 17
hugo.debruyn@ugent.be
Dr. Stefan Vandeweghe​​Doctor-assistent​09 332 59 22
stefan.vandeweghe@ugent.be
Dr. Stijn Vervaeke​Doctor-assistentstijn.vervaeke@ugent.be
​Dr. Véronique Christaens​Residentvchristi.christiaens@ugent.be
​Dr. Jan D'haese​Assistentjan.dhaese@ugent.be
Marco Tudts​Assistent marco.tudts@ugent.be

 

Assistenten in opleiding

​NaamContactgegevens
​Ayman Albalbisi​09 332 57 68 - 09 332 65 97 ayman.albalbisi@ugent.be
​Gijs Berghuis​09 332 57 68 - 09 332 65 98
gijs.berghuis@ugent.be
Drs. Thomas De Bruyckere​09 332 57 68 - 09 332 65 97
thomas.debruyckere@ugent.be
Liesa De Lat​09 332 57 68 - 09 332 65 97
lisa.delat@ugent.be
​Klaas Eecloo​09 332 57 68 - 09 332 65 97 klaas.eecloo@ugent.be
Ricardo Garcia Cabeza​09 332 57 68 - 09 332 65 68 ricardo.cabeza@ugent.be
​Pedram Gholami​09 332 57 68 - 09 332 65 97 pedram.gholami@ugent.be
​Nasim Mahjoobpour​09 332 57 68 - 09 332 65 97 nasim.mahjoubpour@ugent.be
Hassan Ali Wehbi​09 332 57 68 - 09 332 65 97
hassanali.wehbi@ugent.be
​Natali Naeini​09 332 57 68 - 09 332 65 97
emitis.naeini@ugent.be
​Retis Shtino​​09 332 57 68 - 09 332 65 97
retis.shtino@ugent.be
​Retief Wessels ​​09 332 57 68 - 09 332 65 97
retief.wessels@ugent.be

 

Prothesen

​Naam​Functie​Contactgegevens
Prof. dr. Lieve Van Zeghbroeck​​Prof. dr.​09 332 59 05
lieve.vanzeghbroeck@ugent.be
Drs. Carine Matthys​​Kliniekhoofd​09 332 68 94
carine.matthys@ugent.be
​Dr. Stefan Vandeweghe​Doctor-assistent​09 332 59 22 stefan.vandeweghe@ugent.be
Liesbet Cools​Assistent09 332 01 24​
ljcools.cools@ugent.be
​Patrick Ordies​Assistent09 332 01 24
​Louis PollarisAssistent​09 332 01 24
louis.pollaris@ugent.be
Anne Snoeck​​Assistent​09 332 01 24
anne.snoeck@ugent.be
Hilde Van den Abbeele​Assistent09 332 01 24
hilde.vandenabbeele@ugent.be
Kim Vermeersch​​Assistent​09 332 01 24
kim.vermeersch@ugent.be
​Karen Vlaemynck​Assistent​09 332 01 24
Myriam Becue​​Vrijwillig medewerker
Caroline Croo​​Vrijwillig medewerker

 

Onderwijsinnovatie

​Naam​FunctieContactgegevens
Dr. Bas Koole​Onderwijs- en onderzoekscoördinator​09 332 54 25
sebastiaan.koole@ugent.be

 

Wetenschappelijk personeel

​Naam​Functie​Contactgegevens
​Prof. dr. Wolfgang JacquetPostdoctoraal medewerkerwolfgang.jacquet@ugent.be
​Valentin Vervack​Wetenschappelijk 
medewerker
valentin.vervack@ugent.be

 

Verpleging

​NaamFunctie​​Contactgegevens
Patsy De Ruyck​Verpleegkundige​09 332 57 68
patsy.deruyck@ugent.be
Ingeborg Facon​Verpleegkundige​09 332 65 97
ingeborg.facon@ugent.be
Wendy Weytens​Verpleegkundige​09 332 07 52
wendy.weytens@ugent.be
Barbara Meersschaut​Tandartsassistente​09 332 01 24
barbara.meersschaut@ugent.be

 

Secretariaat

​Naam​Contactgegevens
Marleen Tijtgat​​09 332 40 17
marleen.tijtgat@ugent.be
De inhoud van deze pagina werd samengesteld door de betrokken dienst(en). Laatste update: 21-3-2018 15:20.

Dienst contacteren

09 332 40 51

Afspraak maken

09 332 40 51

Locatie

Ingang 25 (gebouw P8)

Verdieping 0