U bent hier: UZ Gent > Zorgaanbod > Artsen
Tel. afsprakensecretariaat: 09 332 23 32
Prof. dr. Thibaut Van Zele is kliniekhoofd op de dienst Neus-, Keel- en Oorheelkunde van het UZ Gent.
In 2002 studeerde prof. Van Zele aan de UGent af als arts. Hij behaalde er zijn doctoraat in de medische wetenschappen in 2008. Hij verbleef in Rijsel en Sao Paulo (Brazilië), waar hij zich verder bekwaamde in de endoscopische sinusheelkunde en endoscopische schedelbasisheelkunde.
Als nko-arts houdt prof. Van Zele zich exclusief bezig met aandoeningen van de neus, meer bepaald de medicamenteuze en heelkundige behandeling van rhinosinusitis en nasale polyposis, heelkundige behandeling van tumoren in de neusholte en sinussen en endoscopische traanzakheelkunde. Daarnaast maakt hij deel uit van het mucoviscidoseteam en het schedelbasiscentrum, waar hij samen met de neurochirurgen instaat voor de endoscopische behandeling van tumoren langs de schedelbasis.
Prof. Van Zele verricht onderzoek naar de pathofysiologie en nieuwe behandelingsvormen van rhinosinusitis en nasale polyposis. Hij is co-promotor van verschillende doctoraten en is (co-)auteur van meer dan 50 publicaties.
Raadpleeg de publicaties van prof. dr. Thibault Van Zele.