Disciplines - Kinderlongziekten, infectieziekten en immuunstoornissenAfdelingshoofd: prof. dr. F. De BaetsStafleden: prof. dr. S. Van Daele, dr. P. Schelstraete, dr. F. Haerynck Consulente: dr. T. Eeraerts Secretariaat: dhr. M. Reunes Verpleegkundigen: mevr. M. Remy, mevr. S. Dekimpe, mevr. D. Van Damme, mevr. Carmen Cauwelier, mevr. Ann Carton Sociaal verpleegkundige: mevr. G. Serras Consultaties: maandag, dinsdagnamiddag, woensdag, donderdagvoormiddag, vrijdag.
Longziekten
Ook zijn er uitgebreide mogelijkheden voor longfunctieonderzoek, radiologisch onderzoek en inspanningsonderzoek. De eindverantwoordelijken zijn prof. dr. F. De Baets, prof. dr. S. Van daele, dr. P. Schelstraete en dr. F. Haerynck.
Mucoviscidose
De eindverantwoordelijken zijn prof. dr. S. Van daele en drof. dr. F. De Baets.
Allergie
De eindverantwoordelijken zijn dr. F. Haerynck, prof. dr. S. Van daele en prof. dr. F. De Baets.
Infectieziekten
Het vaststellen, opvolgen en behandelen van acute en chronische besmettingen. U kan hier ook terecht voor vaccinatie- en reisadviezen omtrent bv. malaria- en infectiepreventie. De eindverantwoordelijken zijn dr. P. Schelstraete en prof. dr. F. De Baets.
Congenitale immuunstoornissen
Het vaststellen, opvolgen en behandelen van aandoeningen van het weerstandsysteem. U kunt hier ook terecht voor zowel volledige functie- en bloedonderzoeken als voor beenmergtransplantanties wat in samenwerking is met de afdeling hemato-oncologie. De eindverantwoordelijken zijn dr. F. Haerynck en prof. dr. F. De Baets.
|
Gezondheids
|