Jubileumboek 50 jaar UZ Gent
Het jubileum van het UZ Gent vraagt om een jubileumboek. Daarin blikken de kopstukken terug naar het verleden van het ziekenhuis en geven hun voorspellingen over de toekomst.
Inhoud
-
Van Bijloke tot AZ: voorgeschiedenis en begin (1215-1959) - F.Cotman en M. Mussen
-
De golden sixties: optimisme en groei (1959-1970) - F. Cotman en M. Mussen
-
Van AZ tot UZ (1970-1985) - A. De Schaepdryver
-
Turbulente tijden (1985-2003) - E. Engelbrecht
-
Recente tijden (2003-2009) - S. De Smyter
-
De toekomst voor het UZ Gent - Interviews met rector, regeringscommissaris, afgevaardigd bestuurder, decaan en sectorvoorzitters
-
De opleiding Geneeskunde - D. Matthys en R. Rubens
-
De opleiding Verpleegkunde - ed. F. Demeyere
-
De visie van de hoofdartsen - Rondetafelgesprek
Praktisch
Het jubileumboek 50 jaar UZ Gent wordt uitgegeven door het UZ Gent en kost 25 euro. Het boek bevat de namenlijst van de voorintekenaars. Om in deze lijst opgenomen te worden, volstaat het om voor 9 september op het boek in te tekenen en te betalen.
Om in te schrijven stuurt u het ingevulde bestelformulier naar Dienst Communicatie en Evenementen UZ Gent - De Pintelaan 185 - 9000 Gent en stort u 25 euro op rekening 'Jubileumboek UZ' rek. nr. 737-0281754-12 met vermelding van uw naam. U krijgt een betaalbewijs opgestuurd na betaling. Intekenen kan ook digitaal via www.f-twee.be
Contact
Dienst Communicatie en Evenementen
De Pintelaan 185
9000 Gent
Tel. 09 332 46 47
communicatie@uzgent.be
|